PROFESJONALIZM SKUTECZNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO SUSZKA I SYN NIERUCHOMOŚCI tel:605-13-85-13 e-mail:biuro@suszkaisyn.pl
Loading...
O firmie 2021-10-15T10:06:34+00:00

WITAMY NA STRONIE BIURA NIERUCHOMOŚCI Suszka i Syn

Zapraszam do współpracy

Michał Suszka
Pośrednik Nieruchomości
licencja nr 1884

Szanowni Państwo,
dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej. W kilku słowach chcielibyśmy przedstawić się Państwu i opowiedzieć czym się zajmujemy.

Tradycja i wiarygodność
Działamy na rynku nieruchomości od 1996 roku i zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług w zakresie doradztwa w obrocie nieruchomościami. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz znajomość rynku stawiają nas w czołówce najlepszych wielkopolskich agencji nieruchomości. Najważniejszym celem jaki przyświeca nam w codziennej działalności jest sprzedaż lub wynajem nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie, za cenę która usatysfakcjonuje wszystkie strony transakcji. Posiadamy licencję zawodową nr 1884 r, ubezpieczenie OC oraz jesteśmy Członkiem Ogólnopolskiej Sieci Wymiany Ofert.

Bezpieczeństwo i zaufanie
Oferujemy przejrzyste zasady współpracy oraz szeroką ofertę nieruchomości. Gwarantujemy dyskrecję oraz komfort świadczonych usług. Jeśli mają Państwo zapytania dotyczące nieruchomości, można je skierować do nas drogą mailową, telefonicznie lub osobiście.

Zakres usług
Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta zainteresowanego zakupem, sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości prywatnych, komercyjnych i gruntowych. Dzięki dużemu doświadczeniu, mocnej pozycji i rozpoznawalnej marce jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych agencji na wielkopolskim rynku nieruchomości. Bogata i aktualna baza osób poszukujących i sprzedających nieruchomości jest jednym z najważniejszych powodów naszej przewagi nad konkurencją i umożliwia nam szybszą sprzedaż i wynajem nieruchomości.
Działania marketingowe oraz współpraca z wieloma partnerami (biura nieruchomości, banki, notariusz) pozwalają na szybką realizację powierzonych przez Klientów zadań.
Inwestycja w przyszłość
Nieruchomości stanowią dziś najbezpieczniejszą formę lokaty kapitału. Sprzedaż czy kupno nieruchomości to czasochłonne procesy wymagające specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania portfelem inwestycyjnym. Nasi specjaliści, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą nieruchomości, posiadają unikalną wiedzę, dzięki której przygotowują dedykowaną strategię inwestycyjną dopasowaną do Państwa możliwości, potrzeb i oczekiwanych zysków.
Utrwalone przez lata dobre kontakty z właścicielami nieruchomości i deweloperami to niewątpliwie źródło naszego sukcesu. Posiadamy najbardziej aktualne informacje dotyczące bieżącego stanu podaży wielkopolskiego rynku nieruchomości. Z naszego doświadczenia korzystają osoby fizyczne, małe i średnie firmy oraz korporacje.

Nie tylko Wielkopolska
Nasza oferta obejmuje nie tylko oferty z całego kraju ale również z zagranicy. Jeżeli planujecie Państwo zakup nieruchomości na przykład w Hiszpanii, dzięki naszym zagranicznym partnerom pomożemy Państwu znaleźć odpowiednią nieruchomość oraz pomóc w jej zakupie.

Zaproszenie do współpracy
Wszyscy nasi Klienci mogą mieć pewność, że niezależnie od skali Państwa potrzeb i oczekiwań dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić.

Zapraszamy do współpracy
Michał Suszka